Fenerbahçe’ye gönül vermiş Murat Ülker, Ahmet Özaktaç ve Acun Ilıcalı başkanlık seçimi öncesi kahvaltıda buluştu

Toygun ATİLLA

Murat Ülker’in ev sahipliği yaptığı kahvaltıda elbette tek konu Fenerbahçe’ydi.

Kahvaltıda hem bu seçim süreci, hem de bugün yapılacak başkanlık yarışında ipi kimin göğüsleyeceği konuşuldu.

Fenerbahçe’ye gönül veren kulübün bu üç ağır topunun konuştukları ise sadece seçim yarışı değildi.

Her üç isim de geleceğe yönelik projeler üretti, Fenerbahçe’nin Avrupa’da başarılı olması için neler yapabileceğine dair fikirleri tartıştı.

Ali Koç’un yönetim listesinde olan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde de Murat Ülker’i ziyaret etmiş ve Mourinho imzalı Fenerbahçe formasını kendisine hediye etmişti.

İş insanı Ahmet Özaktaç’ın oğlu Özgür Özaktaç da halen Fenerbahçe Futbol Akademisi’nden sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor.

Tam da Fenerbahçe Kulübü Başkanlık seçimlerinin yapıldığı günde Murat Ülker’in ev sahipliğini yaptığı kahvaltı buluşması Murat Ülker’in de seçimdeki tarafını gösterir nitelikte…

Ancak tüm bunlara rağmen, tanıdığım Murat Ülker’in her ne kadar elbette oyunun bir rengi var ise de kendisinin başkanlar ötesinde Fenerbahçe’nin çıkarlarını her şeyin üstünde tutacak ölçüde bir Fenerbahçeli olduğunu bilenlerdenim.

Tüm bunların ötesinde, Aziz Yıldırım’ın “Fetö ve Adnan’cılıkla itham ettiği” Acun Ilıcalı ile bir hafta içinde 2 ayrı fotoğraf karesinde buluşması ise dostluklarına verdiği özenin de ayrı bir göstergesi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir